banner259

Defterdarlık personellerinden kan bağışı…

Van Defterdarlığı önceki gün tüm personelleri ile birlikte rutin işlerine biraz ara verip Kızılay’a Kan Bağışında bulunarak örnek bir davranışta bulundu.

Defterdarlık personellerinden kan bağışı…

    4 Mart tarihinde 30. Vergi Haftası Anısına Van Defterdarlığı-Kızılay işbirliğiyle düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası gerçekleşti.
Kan Ver, Hayat Ver ve Vergi Umuttur, Geleceğimizdir sloganları ile tüm birim müdürlerinden memurlarına kadar herkes kan vererek örnek bir duyarlılığa imza attılar.


             Konu ile ilgili gazetemize bir açıklama yapan Van Defterdarı Murtaza Kamar, “Ülkemize karşı en önemli vazifelerimizin başında Vergi vermek ile birlikte, ihtiyaç anında kullanılması açısından ve bir çok hayat kurtarması bakımından Kızılay kurumumuza kan bağışında bulunmak gelir. Bizde Van Defterdarlığı olarak, TÜİK kurumumuza beraber böyle önemli ve hassas konuya dikkat çekmek üzere personellerimiz ile birlikte Kızılaya ait Kan Toplama aracını Defterdarlık binamızın önüne getirterek sırayla kan bağışında bulunduk. Halkımızın da kampanyamıza ciddi anlamda ilgisi oldu. Dilerim bugün burada büyük bir gururla bulunduğumuz kan bağışı yüzlerce insana merhem olur, dertlerine şifa olur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner247

banner141

banner140

banner255