banner259

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Maçlarının Programı Açıklandı

B.VANSPOR MANİSASPOR MAÇI'NIN GÜNÜ VE SAATİ BELLİ OLDU...

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Maçlarının Programı Açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur karşılaşmalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan(Tff) yapılan açıklamaya göre, 2. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

24 EYLÜL SALI:

14.00 Yeni Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk)

14.00 1461 Trabzon-Beylerbeyispor (Akçaabat Fatih)

15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dardanelspor(Dumlupınar)

15.00 Orhangazispor-Akhisar Belediyespor (Orhangazi İlçe)

15.00 Hacettepe-Yeni Malatyaspor (Cebeci İnönü)

15.00 Körfez Futbol Kulübü-Medical Park Antalyaspor(Alparslan Türkeş)

15.00 Kartalspor-Erzincan Refahiyespor (Kartal)

18.00 Gaziantepspor-Çorum Belediyespor (Kamil Ocak)

20.30 Kardemir Karabükspor-Kocaelispor (Dr. Necmettin Şeyoğlu)

20.30 Göztepe-Altınordu (İzmir Atatürk-Seyircisiz)

25 EYLÜL ÇARŞAMBA:

13.00 Belediye Vanspor-Manisaspor (Van Atatürk)

14.00 Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor(Hanefi Mahçiçek)

14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor (DİSKİ Spor Tesisleri)

14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor(Kazım Karabekir)

14.00 Şanlıurfaspor-Giresunspor (GAP Arena)

15.00 Sarıyer-Gençlerbirliği (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Turgutluspor-Kırklarelispor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen Şehir)

15.00 İnegölspor-Nevşehir Gençlik (İnegöl İlçe)

15.00 Bergama Belediyespor-Bugsaşspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Gaziosmanpaşa-Alanyaspor(Eyüp)

15.00 Derince Belediyespor-Konya AnadoluSelçuklu(Derince Belediyespor)

15.00 Bayrampaşa-Yeşil Kırşehirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa (Kızılcahamam İlçe)

15.00 Keçiörengücü-Bandırmaspor(Aktepe)

15.00 İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu (Mimar Yahya Baş)

15.00 Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare(Pendik)

15.00 Osmaniyespor 2011-Hatayspor (Osmaniye 7 Ocak)

15.00 Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Belediye)

15.00 Çankırıspor-Elazığ Belediyespor (Çankırı Atatürk)

15.00 Ankaragücü-Karaman Belediyespor (Ankara 19 Mayıs-Seyircisiz)

18.00 Boluspor-Batman Petrolspor (Bolu Atatürk)

18.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)

18.00 Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)

20.30 Sanica Boru Elazığspor-Ankara Demirspor (Elazığ Atatürk)

20.30 Eskişehirspor-Çıksalınspor (Eskişehir Atatürk)

20: 30 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)

26 Eylül PERŞEMBE:

14.00 Trabzon Akçaabat-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akçaabat Fatih)

15: 00 Arsinspor-Torku Konyaspor (Arsin İlçe)

18.00 Bucaspor-Eyüpspor (Yeni Buca)

20.30 Kayserispor-Pazarspor (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)

1 EKİM SALI:

15.00 İstanbulspor-Çaykur Rizespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

2 EKİM ÇARŞAMBA:

13.00 Tatvan Gençlerbirliğispor- Bozüyükspor

13.00 Kahramanmaraşspor-Ankaraspor(Hanefi Mahçiçek)

14.00 1930 Bafraspor-Adana Demirspor (Çarşamba İlçe)

14.00 Niğde Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Niğde 5 Şubat)

14: .00 Bartınspor-Balıkesirspor (Bartın Atatürk)

15.00 Aydınspor 1923-Samsunspor(Adnan Menderes)

15.00 Gölcükspor-Orduspor (Gölcük Şehir)

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gümüşhanespor (Atatürk Olimpiyat)

18.00 Denizlispor-Manavgat Evrenseki (Denizli Atatürk)

18.00 Sivasspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Sivas 4 Eylül)

3 EKİM PERŞEMBE:

15.00 Localtime Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Vefa)

Bu arada 2 Ekim Çarşamba günü Tatvan Gençlerbirliğispor ile Bozüyükspor takımları arasındaki maçın oynanacağı stadın daha sonra açıklanacağı belirtildi. - İstanbul

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2013, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner247

banner140

banner255

banner141

izmir escort escort izmir porno izle anne porno porno youtube magazin
escort bayan bayan escort izmir escort porno indir türk porno anal porno