banner279

VİDEO İZLE-VAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Van’ın İpekyolu ilçesinde durumundan şüphelenerek durdurulan bir araçta Metamfetamin maddesi ele geçirildi.


İpekyolu ilçesine bağlı Karşıyaka mahallesinde durumundan şüphelenerek durdurulan araçta 2 kilo 206 gram Metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Van İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından, ilimiz merkezinde ve ilçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıs ve şahıslara yönelik çalışmalar devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında; 23 Ağustos 2017 günü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce; İpekyolu ilçesi Karşıyaka Mahallesi'nde durumundan şüphelenilerek durdurulan 42... ...  Plaka sayılı araçta "Rexo"  isimli narkotik dedektör köpeği ile birlikte yaptıkları aramada, aracın bagaj portu olarak bilinen demirlerinin doğal boşlukları içerisinde silindir şekline getirilen değişik uzunluklarda ve şeffaf poşetlere sarılı halde toplam 2 kilo 206 gram Metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.” denildi.

Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak S.A. isimli kişinin "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak / Uyuşturucu Madde Nakletmek" suçundan gözaltına alındığı ve hakkında tanzim edilen tahkikat evrakı ile birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2017, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241