banner279

VEDAŞ'tan izolatör değişim çalışmaları…

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) tarafından Van'da çeşitli mahallelerde izolatör değişim çalışmaları ve trafo değişim çalışmaları yapılacağı, bu yüzden belli saatlerde elektrik kesintisi uygulanacağı ifade edildi.

VEDAŞ'tan izolatör değişim çalışmaları…
VEDAŞ tarafından kentin çeşitli bölgelerinde programlı olarak elektrik kesintisi yapılacağı, bunun da izolatör ve trafo değişimlerinden kaynaklanacağı açıklandı.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, 17 Eylül Perşembe günü 07:00-10:00 saatleri arasında Akköprü Mahallesi'nde izolatör değişimi çalışması kapsamında elektrik kesintisi uygulanacağı açıklandı. Söz konusu mahallenin belli bölgelerinde de yine 08.00-16.00 saatleri arasında aynı kesintinin yapılacağı belirtildi.
17 Eylül Perşembe günü bir başka çalışma ise Selimbey Mahallesi, Abdurrahman Gazi Mahallesi, Yalı Mahallesi ve İskele Caddesi'nde olacak. Buralarda da izolatör değişim çalışması kapsamında 08.00-15.00 saatleri arasında programlı elektrik kesintisi uygulanacağı ifade edildi.
17 Eylül Perşembe günü Beyüzümü Mahallesi, Alabayır Mahallesi, Avarek Mahallesi ve İstasyon Mahallesi'nde ise trafo değişim çalışmasından kaynaklı 08.00-16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak. Söz konusu çalışmalar bir gün sonra da aynı saatlerde devam edecek.
19 Eylül Cumartesi günü Abdurahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi ve Zeve Caddesi'nde izolatör değişim çalışması kapsamında 08.00-15.00 saatleri arasında programlı olarak elektrik kesintisine gidileceğini açıklayan VEDAŞ, 20 Eylül Pazar günü ise Halilağa Mahallesi, İkinisan Caddesi, Cevdet Paşa Mahallesi ve Şabaniye Mahallesi'nde aynı elektrik kesintisinin uygulanacağını açıkladı.

Bölge Gazetesi Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2015, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241