banner279

VEDAŞ personeline eğitim verildi

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ile Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Türkerler VEPSAŞ); Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde çalışan personeline; Etkili İletişim, Müşteri Memnuniyeti, Liderlik Ve Koçluk, Zaman Ve Stres Yönetimi gibi kişisel gelişim ve müşteri memnuniyetini artıracak konularda eğitim verdi.

VEDAŞ personeline eğitim verildi
    Uluslararası koçluk okullarından mezun profesyonel eğitmenler tarafından tüm yönetici ve çalışanlarımıza yaklaşık 4 (dört) ay boyunca verilen eğitimlerle, hizmet kalitesinin artırılması ve müşteri memnuniyetinin geliştirilmesi hedeflendi.

    VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah Okuducu, eğitimler konusunda şu ifadelerde bulundu:

    “Elektrik dağıtım hizmetinin doğası gereği merkezden en ücra noktaya kadar toplumun tüm kesimine hizmet vermekteyiz. Bu hizmet pratiğinin doğal sonucu olarak da bölgemizdeki tüm bireylerle iletişim halinde olmak zorundayız. Bu nedenle sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlamak ve olumlu iletişimimizi geliştirmek için yönetim kademesi dahil olmak üzere tüm çalışanlarımıza iletişim eğitimi verdik. İnsan odaklı hizmet anlayışımızın gereği olan eğitim çalışmalarımız sonraki dönemlerde de periyodik olarak devam edecektir.”

    Eğitimleri veren Selnur Gülek ise, “Öncelikle VEDAŞ ve Türkerler VEPSAŞ Şirketlerini kurumun temel taşlarından çalışanlarına yaptığı uzun soluklu eğitim yatırımı için kutluyoruz.  Biz ekip olarak bu projede yer almaktan hazırlık aşamasından sonuna kadar aynı heyecanı duyarak, bölgede önemli bir kimliğe sahip olan VEDAŞ ve Türkerler VEPSAŞ çalışanlarıyla muazzam bir keşif yolculuğunu paylaştık. 8 (sekiz) profesyonel eğitim danışmanımız ile yaklaşık 2.500 güne tekabül eden ve tüm çalışanları kapsayan süreçte 6 (altı) farklı konuda destek verdiğimiz eğitim projesinin başlangıcında 3 (üç) temel hedefimiz vardı: Kurumsal iletişim çatısı altında kendi rollerimizin farkına varmak. Ekip arkadaşlarımızla daha iyi bir iletişim kurmak ve bunu müşteri memnuniyetine çevirmek

    Motivasyonumuzu sağlamak ve işimizi sahiplenmek. Eğitimde yaşanılan farkındalıklarla elde edilen seçeneklerin eyleme dönüşmesi halinde, katılımcılar öncelikle kendi aile ve sosyal kimliklerinde sağlayacağı faydaları akabinde iş kimliklerine nasıl sirayet ettireceklerini bilerek ayrıldılar.”Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2016, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241