banner279

Vatandaştan, VASKİ’ye hizmet teşekkürü…

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) ekipleri, mesailerine gece gündüz demeden devam ederken, vatandaşlar da özellikle alt yapı çalışmalarından dolayı VASKİ’ye teşekkür ediyor.

Vatandaştan, VASKİ’ye hizmet teşekkürü…
   Yapılan çalışmaların bin an önce bitirilip vatandaşın hizmetine sunulması için gayret gösteren ekipler, yeni su ve kanalizasyon hat çekimi, rızaların onarımı ile ilgili mesai saatleri dışında da aynı çabayı göstermeyi sürdürüyor.

   Çatak İlçe Merkezinde meydana gelen su arızasını gidermek için canla başla çalışan ekipler, gece gündüz çalışarak ilçeyi susuz kalmaktan kurtardı.

   Erciş’te de Işıklı su kaynağında çalışan ekipler hatların değişimi için gece de mesai yaparak başarılı bir çalışmaya imza attılar.

   Öte yandan Van Merkez Mahallelerinde de altyapı hizmetlerini aralıksız sürdüren VASKİ ekipleri 3 Mahallede 232 metrelik ek kanalizasyon hattı yaparak bağlantılarını gerçekleştirdi.

   Süphan Mahallesi Taziye Evi ile birlikte Akköprü ve Bostaniçi mahallesinde vatandaşların ilettiği kanalizasyon eksikliklerini giderilmesi için yapılan çalışmalar başarıyla sonuçlandırıldı.

   Süphan Mahallesi’nde ki taziye evinin kanalizasyon hattının bağlanmasından dolayı VASKİ’ye teşekkür eden mahalle halkı, “Bizi büyük bir sorundan kurtardılar. Taziye zamanlarında gelen yoğunluktan dolayı zorluklar yaşanıyordu. Ekipler sorunu bildirmemizin ardından hemen gelerek çok kısa zamanda sorunu çözdüler, teşekkür ederiz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241