banner279

VASKİ'de çalışmalar bayramda da aralıksız sürdü

VASKİ ekipleri Ramazan Bayramı boyunca tatil yapmadan halkın rahat bir bayram geçirmesi için 24 saat aralıksız mesai yaptılar.

VASKİ'de çalışmalar bayramda da aralıksız sürdü

VASKİ ekipleri, tüm ilçelerde hazır bekleyerek oluşacak ani arıza ve şikayetlere anında müdahale etti. Ekipler tatillerini görev başında geçirdi.Van Çatak karayolunda meydana gelen su arızası için harekete geçen ekipler, Güney Şube Müdürü Tevfik Ergenç koordinatörlüğünde yoğun çaba göstererek arızayı kısa zamanda gidermeyi başardı.

Ayrıca Gevaş ilçesinde yapımı devam eden ek isale hattı yapımı çalışmaları da bayramda ara verilmeden devam edildi. VASKİ İşletmeler Daire Başkanı Bahattin Önder, çalışan ekipleri ziyaret ederek çalışmaları denetledi. Kendisine çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Güney Şube Müdürü Tevfik Ergenç ile ilçede devam eden diğer çalışmalarla ilgili bilgiler da alan Öner, ekiplere başarı dileklerini iletti.

Ayrıca Gürpınar ana su kaynağı Bejingir’de oluşan bir motor arızası nı gideren ekipler, bayram boyunca su kaynağında çalışmalarını sürdürerek, olası aksamaların önüne geçmiş oldu. Ayrıca bazı mahallelerde meydana gelen içme suyunun azalması şikayetlerinin, içme suyunun sulama amaçlı kullanımından kaynaklandığı da belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241