banner279

VASKİ Müdürü Tekataş’tan ani denetim…

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, çalışma yerlerine yaptığı ani denetimlerle yapılanların uygunluğunu kontrol ederek, yetkililerle görüşüyor.

VASKİ Müdürü Tekataş’tan ani denetim…
  Bulduğu her fırsatta ani denetimler yapan, VASKİ çalışmalarını sıkı bir takip altına alan Genel Müdür Ali Tekataş, il merkezi ve ilçelerde ki hizmetleri birebir inceleyerek gerekli özenin gösterilmesini istiyor.

   Abdurrahman Gazi Mahallesi Bediüzzaman Caddesinde devam eden kanalizasyon çalışmalarını denetleyen Tekataş, kazı derinliğinin yeterli olup olmadığını metre ile ölçtürüp, uygun olmayan hatların yeniden yapılmasını istedi.

   Çalışanlarla bir araya gelerek, çalışmalar hakkında bilgiler alan Tekataş, eksik gördüğü konuları tek tek not ettirip, bir an önce çalışmaların standartlar çerçevesinde bitirilmesini istedi.

   Tekataş,”Bu halkın parasının yerli yerinde harcanması için gereken önemi ve titizliği göstereceğiz. Hem kendi kurumumuzun hem de müteahhit firmaların yaptığı çalışmaları aynı duyarlılıkla inceliyoruz. Bu bizim için bir zorunluluktur. Boşa gidecek ne zamanımız ne de bir tek kuruşumuz yok, her şey yerli yerine harcanmalıdır. Hizmetlerimizin başarıya ulaşması için hepimizin aynı coşku, duyarlılık ve şevkle çalışması gerekiyor" şeklinde konuştu.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241