banner207

VASKİ Genel Müdür Vekili Çayırlı; “Aynı tempo ile çalışmaya devam edeceğiz“

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi'nde (VASKİ) görev değişimi gerçekleştirildi.

VASKİ Genel Müdür Vekili Çayırlı; “Aynı tempo ile çalışmaya devam edeceğiz“
 VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş’ın Elazığ’da Belediye Başan aday adayı olmak için istifa etmesinin ardından yeni atama yapıldı. VASKİ Genel Müdür Vekilliğine Emrah Çayırlı getirildi. Çayırlı, Tekataş’ın bıraktığı yerden aynı tempo ile devam ederek Van için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Göreve atandıktan sonra bir açıklama yapan VASKİ Genel Müdür Vekili Emrah Çayırlı, "VASKİ  Genel Müdürlüğünü başarıyla sürdüren ve bir çok vizyon proje ile taçlandıran Ali Tekataş’a teşekkür ederek, onun bıraktığı yerden bu başarıyı sürdüreceğiz. Van için yaptıklarını unutmak mümkün değil. O birçok yeni hizmete imza attı. VASKİ bundan sonra da aynı heyecan ve kararlılıkla yoluna devam edecektir” dedi.
VASKİ’nin bir kurumsal yapıya kavuştuğunu ifade eden Çayırlı, "Biz kimseyi ayırmadan, gece gündüz, uzak yakın demeden en iyisini yapmanın azmi içinde olacağız. Van için yapacağımız çok hizmet, alacağımız daha uzun bir yol var. Halkımızın desteği ve personellerimizin üstün gayreti ile Van’ın dört bir yanında çalışmalarımız aksatılmadan sürdürülmektedir. Sayın  Valimiz Murat Zorluoğlu’nun destek ve himayeleri  ile hizmet yolunda emin adımlarla devam diyeceğiz. Herkese destek ve teveccühlerinden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner248

banner141

banner140

banner247

banner203