banner279

Vanlı sessiz adamlar 3-0 galip...

Türkiye Sağırlar Süper Ligi'nde mücadele eden Van İşitme Engelliler Takımı, Bursa Nilüfer İşitme Engelliler Spor kulübü ile karşılaşan takımımız 3-0 kazanarak galip geldi.

Vanlı sessiz adamlar 3-0 galip...
 İşitme Engelliler Spor Kulübü Antrenörü Aydın Türk, kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, "Bu hafta Bursa Nilüfer İşitme Engelliler Spor kulübü ile karşılaşan takımımız 3-0 kazanarak galip geldi. Bu maçı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü olarak münasebetiyle Engelsiz bir hayat için, güzel günler için engelleri beraber ortadan kaldırmak için galip geldiğimiz maçı tüm engelli kardeşlerimize hediye ediyorum.

Bu maçta olduğu gibi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Van Valimiz ve aynı zamanda Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Murat Zorluoğlu'na, her zaman yanımızda olup Engelliler için çalışan ve aktif olan İpekyolu Kaymakamı ve aynı zamanda Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Cemil Öztürk'e, gerek okul içinde ve gerekse okul dışında öğrencilerimize desteklerini esirgemeyen Van Abdurrahman Gazi İşitme Engelliler Okul Müdürü Sayın Mehmet Ali Uca'ya, yapmış oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.


Ekibimizin ellerine sağlık. Bugün bizi gururlandırdılar. Dernek Başkanı ve Yönetimi olarak oyuncularımı tebrik ederim, bu özel günlerini kutluyorum. Siz bizim için bu dünyada olmazsa olmaz renklerimizsiniz. Sizin varlığınız ve hayata tutuşunuz engelleri ortadan kaldıracak. İnanmak başarmanın yarısıdır. Biz size inandık inşallah sizde bu maçta olduğu gibi diğer maçlarda da bizleri, Van'ımızı, bize destek verenleri mahcup etmeyeceğinizi kuşkumuz yoktur ve olmayacakta. Engelli olmak sorun değil, engelliye engel olmak sorundur. Bu vesileyle tüm engelleri sizinle beraber kaldıracağız" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241