banner279

Van’ın meşhur kahvehaneleri hizmette…

Kademeli normalleşme ile birlikte Van’da kafe, lokanta, restoran ve kahvehaneler hizmet vermeye başlarken, özellikle kentte meşhur olan iş yerlerinde yoğunluk olduğu gözleniyor.

Van’ın meşhur kahvehaneleri hizmette…

Salgın dolayısıyla ülke genelinde belirli bir süre kapalı olan iş yerleri, kademeli normalleşme ile birlikte hizmet vermeye başladı. Vanlı çay tiryakilerin uğrak yerlerinden biri olan ‘İzzettin Yeri’ adlı kahvehane müşterilerini ağırlamaya başladı.

Van'da kırkbeş yıldır kahvecilik sektöründe esnaf olarak çalışan namı diğer İzzet Çalışkan, söz konusu gelişme ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, “Biz Van'daki kahveci esnafı olarak ciddi anlamda zor günler geçirdik. İşyerlerimiz aylardır kapalı olduğu için maddi olarak sıkıntı yaşadık. Yine de gerek bizim, gerekse de toplum sağlığı açısından devletimizin aldığı tüm tedbirlere ilişkin olarak üzerimize düşen ne varsa yaptık ve bundan sonra da aynı şekilde yapacağız inşallah. Normalleşme ile birlikte inşallah bu zor günler geride kalır biz de herkes gibi işimize gücümüze bakarız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140