banner279

Van'da yol çalışmaları devam ediyor

Van İpekyolu Belediyesi yol yenileme çalışmalarına hızla devam ettiğini belirtti.

Van'da yol çalışmaları devam ediyor

Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları kapsamında yenilenen Cumhuriyet Mahallesi Işık Sokak ve Bahçıvan Mahallesi Geçit Sokak yol çalışmaları sona erdiği belirtildi.

Işık sokakta, toplam uzunluğu 150 metre, genişliği 7 metre olan yolun alt yapı yenileme işlemleri yapılarak stabilize malzeme serildi ve silindiraj işlemi yapıldı. Yolun kenarlarına bordür ve oluk döşeme işlemleri de yapılarak bin metre kare uzunluğundaki sokağa kilit taşı döşenip vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

Geçit sokakta ise, 75 metre uzunluğundaki yolun alt yapı yenileme işlemleri yapılarak stabilize malzeme serildi ve silindiraj işlemi yapıldı. Yolun kenarlarına bordür ve oluk döşeme işlemleri de yapılarak sokağa kilit taşı döşenip vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

 

Belediyemizin yaklaşan kış aylarında vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya yönelik yol çalışmaları devam edecektir, denildi. (İLKHA

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2017, 18:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Umit levent
Umit levent - 3 yıl Önce

30-yıldır endustri meslek lisesi güzergahında yol genişleme çalışması yapılacak hala yapiliyor bu mıntıkaya ne eski belediyeler nede simdiki kayyum belediye bi el atmadi gitti. Sehir merkezinde bu kadar cirkin bir guzergah daha varmi ki. Uvey evlat muamelesine devammi yoksa tamammi denilecek sabirla bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241