banner279

Van`da okumayan kalmasın

Türkiye Okuyor Kampanyası kapsamında Van Merkez Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu`ndan ``Okumayan Kalmasın`` kitap okuma projesi uygulanmaya başlatıldı

Van`da okumayan kalmasın
Okumayan Kalmasın projesi ile okul öğretmenleri tarafından alınan 4 bin beş yüz seksen okuma kitabının tanıtımına katılan Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, ``Temel hedefimiz insan olduğu için her projenin de insan odaklı olmasıdır. Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizin de en çok önem verdiği varlık öğrencileridir. Bu okulumuzda da öğretmenlerimiz el ele vererek öğrencilerimizin gelişimi ve kendilerini geliştirmeleri için okul kütüphanesine kitap kazandırmışlar. Okullarımızda gerçekleştirilen ve birlikteliği artıran projeler için öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Hasan Ali Yücel İlköğretim çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

 

Okul öğretmenleriyle sohbet eden Van İl Milli Eğitim Müdürü Kına, kütüphaneye kazandırılan kitapları inceledi. Sınıfları ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Kına, anasınıfı öğrencileri ile birlikte etkinlik çalışması yaptı. (Nihat Bozkurt - İLKHA)

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2013, 20:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140