banner279

Van’da koronavirüsten 13’ncü can kaybı

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu ek binasında (Eski İstanbul Hastanesi) koronavirüs tedavisi gören ve kalp hastası olan Muzaffer Tunç (57) isimli vatandaş hayatını kaybetti. Van’da koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 13’e yükseldi.

Van’da koronavirüsten 13’ncü can kaybı

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve bütün dünyada küresel çapta hayatı felç eden koronavirüs (covid-19) Van’da can almaya devam ediyor. Van’da koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 13’e yükselmiş oldu.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binasında koronavirüs tedavisi gören ve kalp rahatsızlığı bulunan Muzaffer Tunç (57) isimli vatandaş virüse yenik düşerek hayatını kaybetti. Ercişli olan Muzaffer Tunç’un hayatını kaybetmesiyle Van’da koronvirüsten hayatını kaybedenlerin sayası 13’e yükseldi.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binasında tedavi gören ve entübe olan Ercişli Muzaffer Tunç’un kalp rahatsızlığının bulunduğu öğrenildi.

Yoğun bakımda tedavi gören ve bugün hastalığa yenik düşerek hayatını kaybeden Muzaffer Tunç’la birlikte Van’da koronavirüsten ölenlerin sayısı 13’e yükseldi.

Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241