banner207

Van`da `KGF` semineri

Van Ticaret ve Sanayi Odası`nın (VATSO) ev sahipliğinde "Kredi Garanti Fonu (KGF) Mikro KOBİ`leri Bankalar ile Buluşturuyor"adlı seminer düzenlendi.

Van`da `KGF` semineri
VATSO binasında yapılan seminere VATSO Başkan Yardımcısı Mustafa Kantarcıoğlu, KOBİ`ler, KGF, Franfurt School Kıdemli Bankacılık Danışmanı Ülkü Dağdelen ve bankacılar katıldı.
 
Mustafa Kantarcıoğlu`nun teşekkür konuşması yapmasının ardından Franfurt School Kıdemli Bankacılık Danışmanı Ülkü Dağdelen, `değişen bankacılık ve kredi yaklaşımları, müşteri odaklı bankacılık, bankaların kredi süreçleri ve bankalarla aynı dili konuşmak` gibi konu başlıklarında katılımcı KOBİ`lere bilgiler verdi.
 
Verilen kısa aranın ardından ikinci bölümde KGF Van Şube Müdürü Nejat İmrel, KGF`nin bölgedeki KOBİ destekleri hakkında bilgiler sundu. İş Bankası Ticari Bölge Müdürü Vaner Ersezer, Denizbank Van Şube Müdürü İlker Murat Durgun ve Finansbank Van Şube Müdürü Meram Aras Mızrak, bankaları adına KOBİ bankacılığı faaliyetleri ve ürünleri hakkında birer konuşma yaparak KGF kefaleti ile verilen kredilerin süreçlerini anlattılar. (Fırat Arslan-İLKHA)
 
 
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2013, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner248

banner141

banner140

banner247

banner203