banner279

Van'da elektrik kesintisi

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ve TEİAŞ 17. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada Van Merkezde bulunan kimi Mahalleler ile Bahçesaray (Müküs) ilçesinde programlı elektrik kesintileri uygulanacağı bildirildi.

Van'da elektrik kesintisi
Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ve TEİAŞ 17. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada Van Merkezde bulunan kimi Mahaller ile Bahçesaray (Müküs) ilçesinde programlı elektrik kesintileri uygulanacağı bildirildi.

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ve TEİAŞ 17. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 27, 28, 29 ve 30 Ağustos tarihlerinde programlı elektrik kesintisi uygulanacağı duyuruldu.

Açıklamada merkez ilçelerde bulunan Seyit Fehim Arvasi Mahallesi, Eski Metroloji Civarı, Hafiziye Mahallesi ve Halilağa Mahallesi, Cevdet Paşa Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi, Akköprü Mahallesi, Halilağa Mahallesi, Ali Paşa Mahallesi ve İmam Hatip Lisesi civarı, Akköprü Mahallesinin bir kısmı ve Beşyol civarında gerilim Dönüşüm Çalışması nedeniyle belirlenen tarihlerde programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi. 

Öte yandan Bahçesaray ilçe merkezi ve bağlı mahallelerde ise 28. 08. 2015'te 14.00-16.00 saatleri arasında test çalışmaları nedeniyle kesinti yapılacağı ifade edildi. 
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2015, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140