banner279

VAN’DA BAL TENEKESİNDE ÇIKANLAR ŞAŞIRTTI!

Van Otobüs Terminali'nde bir yolcudan şüphelenmesi üzerine yapılan aramada, bal tenekesi içerisine zula yapılmış vaziyette yaklaşık 3 kilogram eroin maddesi ele geçirildi.

VAN’DA BAL TENEKESİNDE ÇIKANLAR ŞAŞIRTTI!

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Hakkari’den Van’a gelip, İstanbul’a gidecek olan bir otobüs firmasının yolcuları arasında bulunan bir şahıstan şüphelenmesi üzerine yapılan aramada, bal tenekesi içerisine zula yapılmış vaziyette 2 kilo 980 gram eroin maddesi ele geçirildiği belirtildi.

Açıklamada, “17 Mart 2017 günü Tuşba İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce; Hakkari İlinden gelip İstanbul İline gidecek olan bir otobüs firmasının yolcuları arasında bulunan S.D. isimli şahsın tedirgin hareketlerinden şüphelenilmesi üzerine ilimiz otogarında yaptıkları aramada; bal tenekesi içerisine zula yapılmış vaziyette toplam 2 kilo 980 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir.” denildi.

Açıklamanın devamında ise ele geçirilen uyuşturucu madde ile ilgili gözaltına alınan S.D. isimli şahsın, soruşturmasının çok yönlü devam ettiği ifade edildi. (İLKHA) 

VAN’DA BAL TENEKESİNDE ÇIKANLAR ŞAŞIRTTI!

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241