banner279

Van’da AB’nin Türkiye’ye yansımaları konulu fotoğraf sergisi

Van Ticaret ve Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi tarafından düzenlenen “AB’nin Türkiye’ye yansımaları fotoğraf Sergisi” sanatseverlerin katılımı ile gerçekleşti.

Van’da AB’nin Türkiye’ye yansımaları konulu fotoğraf sergisi

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Murat Beyaz, TÜMSİAD Van Başkanı Süleyman Güler, Van TSO Genel Sekreteri Ramazan Temizer,  Van Turizm İl Müdürlüğü Temsilcisinin hazır bulunduğu açılışta, konuklar fotoğraflara ilgi gösterdi.

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin otuzuncu kez düzenlediği yılın basın fotoğrafları yarışmasında bu yıl açılan ‘Avrupa Birliğinin Türkiye’ye yansımaları’ başlıklı özel kategorisinde ödül alan ve seçilen toplam 25 eserden oluşan sergide konuklara fotoğraflarla ilgili ayrıntılı bilgi verildi. Van AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Kerem Oruç, tarafından katılımcılara fotoğraf sergisi ve amacı hakkında açıklama yaptı.

VANTSO AB Bilgi Merkezi olarak bu yıl çok sayıda etkinlik gerçekleştirdiklerini belirten Oruç, “Öğrencilere, Çiftçilere, KOBİ’lere, Gençlere ve toplumun tüm kesimlerine yönelik etkinlikler yapmaktayız. Bugün de çok güzel ve anlamlı bir fotoğraf sergimiz var. Katılımcılara teşekkür ediyoruz. Van AB Bilgi Merkezi olarak 2005 yılından beri kamuoyunda AB konusunda farkındalık yaratmak üzere farklı etkinliklerle çalışıyoruz. Bu çalışmalarım devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Sergi 22 Kasım 2015 günü saat 17.00’a kadar açık kalacak. (Murat Dalgın - İLKHA)


Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2015, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241