banner279

VAN’A ÖZEL ÜNİVERSİTE KURULABİLİR

Van’daki ekonomik sıkıntıları birebir yaşayan ve aynı zamanda çözüm yolları için projeler üreterek hayata geçiren Ak Parti Van Milletvekili A. Adayı Maşallah Gözel,Vanda özel üniversite kurulmasının mümkün olduğunu söyledi.

 VAN’A ÖZEL ÜNİVERSİTE KURULABİLİR

VAN EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYACAKTIR

 

Seçim çalışmalarına devam eden Ak Parti Van Milletvekili A.Adayı Maşallah Gözel önemli bir projesini daha açıkladı.Gözel, Gerek yurt içi gerek ise yurt dışı olsun Van göç alan bir şehir bunun için özel üniversite hem Van’ın ekonomisine hemde eğitim kalitesine büyük katkı sağlayacaktır. 

 

Bu konuda STK ların desteğinin çok önemli olduğunu belirten Gözel, Vanda yaşayan büyük alimlerden Üstad Bediüzaman hazretlerinin memleketin en büyük düşmanı Cehalet,Zaruret,İhtilaf olduğunu ifade ediyor bunun çözüm yollarının ise Sanat,Marifet ve İttifaktan geçtiğini beyan etmiştir bizlerde bu şuurla Van'da açacağımız yeni özel üniversitede Van’ı ve Doğuyu Eğitime iktisada ve iktifaka hizmet edeceğimize inanıyorum.

 

GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ

 

Bunuda Van’daki dinamiklerle STK larla elbirliği yapıp samimiyetle gayret ederek emin olun gerçekleştirebiliriz. Kurulacak bu özel Üniversitenin Van’a her bakımdan olumlu katkı sağlayacağını ifade eden Maşallah Gözel, kurulacak olan bu özel Üniversite, IRAK,İRAN,SURİYE,NAHÇİVAN,AZERBEYCAN ve diğer komşu ülkelerin öğrenci eğitim merkezi olacaktır bu şekilde memleketin Sanatına Marifetine Ve İttifakına hizmet edecektir.ümitliyiz,inanıyoruz ve gerçekleştireceğiz bu birlikteliğe ve hedefe ulaşmamız çokta uzak değil şeklinde konuştu

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140