banner279

Van Valisi Bilmez’den gençlere çağrı: 1000 kişiden biri sen olabilirsin

Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, gençlere çağrıda bulanarak Türk Telekom’un iştiraki AssisTT’nin Van'a önemli bir yatırım yaptığını ve 1000 gence iş imkânı sunduğunu belirtti.

Van Valisi Bilmez’den gençlere çağrı: 1000 kişiden biri sen olabilirsin

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, gençlere çağrıda bulunarak, Türk Telekomun iştiraki AssisTT’nin Van’da kuruduğu çağrı merkezinde istihdam edilecek 1000 kişiden biri olabileceğini söyledi. Vali Bilmez, Türk Telekom’un iştiraki AssisTT’nin kurduğu ve istihdama büyük katkı sunacak yatırımın Van’a ve gençlere hayırlı olmasını diledi.

Sosyal medya hesabı üzerinden gençlere çağrıda bulunan Vali Bilmez, “1000 kişiden biri sen olabilirsin. Türk Telekom’un iştiraki AssisTT Van’ımıza önemli bir yatırım yapıyor. Yeni açacağı çağrı merkezinde 1000 gencimize iş imkânı sunuyor. İstihdama büyük katkı sunacak yatırım Van’ımıza ve gençlerimize hayırlı olsun” dedi.

Türk Telekom'un AssisTT Çağrı Merkezi'ne iş başvurusunda bulunmak isteyenler [email protected]'ye özgeçmişini mail olarak gönderebilecek. Ayrıca www.assisttkariyerim.com üzerinden de iş başvurusunda bulunabilinecekler.

Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241