banner279

Van Valiliği’nden İzmir’e yardım çağrısı

Van Valiliği dün İzmir’de meydana gelen depremle ilgili çağrıda bulunarak, gıda kolisi ve battaniye ihtiyacının olduğunu duyurdu.

Van Valiliği’nden İzmir’e yardım çağrısı

İzmir Depremi İle İlgili Yardım Duyurusu

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada bölgeye yapılan yardım faaliyetlerinin AFAD koordinasyonunda yürütüldüğü hatırlatılarak, gıda kolisi ve kullanılmamış yeni battaniyeye ihtiyacı olduğu belirtildi. Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “İzmir’de deprem sonrası bölgeye yapılan yardım faaliyetleri AFAD koordinasyonunda yürütülmektedir. İhtiyaç sahibi afetzedelere dağıtılmak üzere şuan için sadece standart gıda kolisi ve kullanılmamış yeni battaniyeye ihtiyaç vardır. İhtiyaç oluşması halinde ayrıca bildirilecektir. Söz konusu gıda kolisi ve yeni battaniye yardımlarını ulaştırmak isteyen ki ve kuruluşlar, Van Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bürosuna ait aşağıdaki iletişim numarası ve e-posta adresine başvurabilirl Adres: Van Valiliği Hükümet Konağı B Blok Zemin Kat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı.

İletişim: (0532) 645 38 14-(0505) 944 74 32E-Posta:www.van.gov.tr. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Resim

Resim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241