banner279

Van Vakfı üyeleri için imzalar atıldı

Merkezi İstanbul’da bulunan Van Kültür ve Dayanışma Vakfı, sağlık ve eğitim alanında üyelerine büyük bir katkı sağlayacak anlaşmalara imza attı. Dernek Başkanı Nizamettin Ağar, uygulamaya koyacakları ‘Vankart’ sayesinde üyelerin sağlık ve eğitim hizmetlerinden indirimli olarak faydalanacağını belirtti.

Van Vakfı üyeleri için imzalar atıldı

  Van Vakfı üyelerinin faydalanabileceği sağlık ve eğitim alanındaki anlaşmalar, üyeler ve Vanlılar tarafından takdirle karşılandı.

   Kocaeli ve Gebze’deki tam donanımlı 200 üzerinde doktor çalışan ve tüm branşların olduğu Medical Park Hastaneleri ile sağlık konusunda karşılıklı imzalar atıldı.

   Van Vakfı Başkanı Nizamettin Ağar ve Yönetim kurulunun hazır bulunduğu imza töreninde Kocaeli ve Gebze Medical Park hastaneleri yönetim kurulu Başkanı Bahri Taşdemir, Yönetim kurulu üyesi Utku Özcan, Genel müdür Alper Beğen ve Başhekim Nihat Taşdemir katıldı.

   AĞAR: ÜYELERİMİZ İÇİN BÜYÜK BİR AVANTAJ OLACAK!

   Başkan Ağar, “Sağlık ve eğitim alanında Vanlı hemşerilerimiz için anlaşmalar yaptık. Yakında uygulamaya koyacağımız Vankart ile hemşerilerimiz anlaşma yaptığımız kurumlardan eğitimde %20, sağlıkta %25 indirimden yararlanacaklar. Eğitim, Sağlık ve Turizm alanlarında diğer kurumlarla da görüşmelerimiz devam etmekte olup Vanlılara hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

   Kocaeli ve Gebze Medical Park Hastaneleri Genel Müdürü Alper Beğen ise, “Hastanemizde estetik hariç tüm branşlarda yapılacak iş ve işlemlerde %25 indirim uygulanacak olup doğum ve sezeryan bölümünde ise %15 indirim uygulanacaktır.  Van Vakfı’nın Van’dan gelen hastalara referans oldukları takdirde aynı oran onlara da uygulanacaktır” dedi.

    Van Vakfı Başkanı Nizamettin Ağar ve Kocaeli Gebze Medical Park Hastaneleri Genel Müdürü Alper Beğen tarafından karşılıklı sözleşmeler imzalandı.

   BİR PROTOKOL DE, OKYANUS KOLEJLERİ İLE…

  Öte yandan, Van Vakfı ile Okyanus Kolejleri arasında da ortak bir protokol imzalandı.

   Türkiye genelindeki 25 Okyanus Koleji’ni kapsayan bu protokol uyarınca Okyanus Kolejlerine kayıt yaptıran Vanlı hemşehrilerin %20 indirimden yararlanacağı kararlaştırıldı.

   Okyanus Kolejleri adına Kurumsal İletişim sorumlusu Ferda Özarslan, Van Vakfı Yönetim Kurulu adına, Van Vakfı Genel Sekreteri Şule Gökırmak ve Eğitim Kültür ve Sosyal Sorumluluk  Komisyonu Başkanı Çetin Evren tarafından imzalandı.  

   Van Vakfı Genel Sekreteri Şule Gökırmak, “Vanlı hemşerilerimizin faydalanabileceği bu tür projeler için birçok kurum ve kuruluşlar ile görüşmelerimiz devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140