banner279

Van TSO’da online hizmet dönemi…

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, üyelerine daha iyi hizmet vermek üzere başlattığı çalışmalar kapsamında teknolojik yenilikler sunmaya devam ediyor. Uzun süredir üyelerin internet üzerinden işlem yapılması talebini değerlendiren Yönetim Kurulu, bu amaçla www.vantso.org.tr Adresinde yenilikler yaparak üyelerin internet üzerinden odaya gelmeden hizmet alımı için olanak sağlandı.

Van TSO’da online hizmet dönemi…
  Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, yeniden dizayn edilen Web Sitesini Van TSO Eylül Ayı Meclis Toplantısında Meclis Üyelerine tanıttı.

   Takva, üyelere en iyi ve hızlı hizmet vermeyi amaçladıklarını belirterek “Bilgi ve teknolojileri çağında böyle bir hizmeti üyelerimize sunduğumuz için mutluyuz. Göreve başladığımızda üyelerimize verdiğimiz bir sözü yerine getirmiş bulunuyoruz.  Bu dönemde üyelerimize yönelik yapmış olduğumuz en önemli hizmetlerden biri olarak değerlendiriyorum. Kalite Yönetim Sistemi ve Oda Akreditasyon Sistemi açısından Türkiye’deki iyi uygulamalardan biridir” ifadesini kullandı.

   Buna göre yeni web sitesi ile birlikte, üyeler e-imzalı online belge talebinde bulunabilecek ve aidat ödemelerini yine web sitesi üzerinden gerçekleştirebilecekler.

   Web Sitesi üzerindeki bir diğer önemli panel de Üyeler e-fuara firmalarını ücretsiz kayıt yapabilecek, böyle sanal dünyada firmalarının tanıtımını yapabilecekler.

   Van Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen etkinliklerin yer aldığı etkinlik takvimi ile birlikte üyeler Odada gerçekleşen etkinlikler hakkında bilgi sahibi olacak, dilerlerse katılım sağlayabilecekler.

  Van TSO web sitesi üzerinden finansmana erişim olanakları,  döviz kurları, kredi notu hesaplama, ya da bankaların kredi olanakları hakkında anında bilgi sahibi olunabilecek.

  www.vantso.org.tr sitesi üzerinden mevcut ve yeni Girişimcilere sağlanan desteklerin tamamına ulaşım, KOSGEB ve diğer fon sağlayıcı kuruluşlara erişim da sağlanabilecek.

  Kent ekonomisi ile sosyal hayatına ilişkin yayınlanan aylık istatistiklere anında erişim, Odaya kayıt yapma, kayıt silme ve diğer tescil işlemlerine ilişkin bilgi ve belgelere erişim ayrıca Üye temsilcisine ulaşım gibi birçok kolaylıkla üyelere hizmet verilmeye başlandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241