banner279

VAN TSO GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN İŞGEM’E ZİYARET

Van Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Üyeleri, İş Geliştirme Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Gedik’i ziyaret etti.

VAN TSO GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN İŞGEM’E ZİYARET

Genç Girişimciler Kurulunun yapmış olduğu çalışmalar hakkında kısa bilgiler veren GGK Başkanı E. Görsel Görmen, İŞGEM’in Van için çok önemli bir konumda olduğuna değinerek özellikle gençlerin iş hayatına atılması noktasında İŞGEM ile ortak çalışmalar yapabileceklerine değindi.

Görüşmede İŞGEM hakkında kısa bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Gedik, yapmış oldukları çalışmalar ve uygulanmakta olan projeler ile ilgili bilgi aktarımında bulundu. Gedik, yapımı halen devam ve yeni üreticilere sunulmak üzere hazırlanan 125 metre – 250 metre ve 500 metreden oluşan 30 adet işyerini Genç Girişimciler Kurulu Üyelerine gezdirerek özellikle innovatif çalışmaları olan gençlerin üretim ve imalata yönlendirilmesi noktasında Genç Girişimciler Kurulu ile her türlü birlikteliğe ve ortak çalışmaya hazır olduklarını belirtti.

Van Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı E. Görsel Görmen ise yaptığı açıklamada; yapımı halen devam etmekte olan 30 işyerinin kendilerine büyük umut verdiğini belirterek, kentin ekonomik gelişmişliğine ve istihdamına katkı sunacak bu işletmelere yeni fikirlerin yönlendirilmesi ve gençlerin üretime adım atması noktasında ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

 

Görüşmede Van TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı M. Seyhan Demir, Kurul Üyeleri Oğuz Yörük, Sezer Bayramoğlu, Metin Gülpınar ve İŞGEM Kobi Teknik Destek Lideri Asuman Erdem de hazır bulundular. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2017, 23:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140