banner279

Van TSO Başkanı Takva: kapanan iş yerlerinin çeki, senedi, vergisi, harcı, maaşı ve kirasını kim ödeyecek?

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva her yer kapalı peki çeki, senedi, vergiyi, harcı, maaşı, krediyi/faizi, kirayı kim ödeyecek/ödeyebilecek? Bu konuda fikri olan var mı dedi.

Van TSO Başkanı Takva: kapanan iş yerlerinin çeki, senedi, vergisi, harcı, maaşı ve kirasını kim ödeyecek?

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva korona virüsü tedbirleri kapsamında kapanan iş yerleri için önemli açıklamalarda bulundu.

Takva Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, her yer kapalı peki çeki, senedi, vergiyi, harcı, maaşı, krediyi/faizi, kirayı kim ödeyecek/ödeyebilecek? Bu konuda fikri olan var mı ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesapları üzerinden açıklamalarda bulunan Takva, “Okullar, üniversiteler, birçok işyeri kapalı olacak, halk tedbir alacak, memurlar, işçiler maaş alacak, kamusal alan insansızlaşacak! Hepsi tamam! Peki, çeki, senedi, vergiyi, harcı, maaşı, krediyi/faizi, kirayı kim ödeyecek/ödeyebilecek? Bu konuda fikri olan? Ayrıca Van’ın kıymetli mülk sahipleri; Hazır kiracıların durumu ortada iken, şöyle bir kira indirimi jestine hayır demeyiz. İyilik, güzellik sizinle olsun.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bedirhan bey
Bedirhan bey - 1 yıl Önce

Van'da bunu yapacak kalibrede dükkan sahibi çok az var deprem de bunu yaşadık zaten.

SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140

banner306