banner279

Van Milletvekili Abdulahat Arvas, milli sporcuya sahip çıktı!

AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Vanlı Milli Takım Sporcusu Esat Özdemir'e sahip çıkarak, bir kez daha gönüllerde taht kurdu.

Van Milletvekili Abdulahat Arvas, milli sporcuya sahip çıktı!

Geçtiğimiz günlerde bazı basın ve yayın organlarında çıkan haberlerle ilgili sporcuya ulaşan AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, sporcuya nakdi katkıda bulunarak malzeme ihtiyacını karşıladı. Van'ın takdirini toplamış ve kamuoyunda oldukça sevilen Milletvekili Arvas, bu davranışıyla birlikte yeniden Vanlıların göğsünü kabarttı.

Vanlı milli Badminton sporcusu Esat Özdemir, Ankara'da en son katıldığı müsabakada malzeme eksikliği yaşadığını basın aracılığıyla duyurmuştu. Bu duruma kayıtsız kalmayarak, gündeme taşıyan Diriliş Postası Gazetesi v Bülten Tv Van temsilcisi Erhan Uğurlu'nun haberi üzerine bir çok kesimden maddi ve manevi destek açıklamaları geldi.

Vanlı Gazeteci Erhan Uğurlu'nun ulaştığı Van Milletvekili Abdulahat Arvas, bu duruma duyarsız kalmayarak milii sporcuya nakdi destekte bulundu. Bu destek karşısında oldukça duygulandığını belirten Milli Sporcu Esat Özdemir, sayın vekilimizin bu desteği karşısında gerçekten gençlerin sahipsiz olmadığını bir kez daha farkettiğini dile getirdi.

Bu desteğin hayatında çok ayrı bir yeri olacağını belirten Özdemir, "Ailemin bu desteği duyduğunda yüzlerinde ki mutluluğu herkesin görmesini isterdim. Bu desteğin ayrıca büyük bir sorumluluk da getirdiğinin farkındayım. daha fazla çalışıp, Van'ımıza daha iyi dereceler getirmek için gayret edeceğim. Ailem ve şahsım adına sayın Milletvekilimiz Badulahat Arvas beye teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Van Milletvekili Abdulahat Arvas

Konuyu gündeme getiren Vanlı Gazeteci Erhan Uğurlu ise dün Gazeteci Ahmet Bayram'ın moderatörlüğünde Kanal 65 ekranlarında yayınlanan 'Tüketici Saati' programında şu ifadeleri kullandı:

"Vanlı Badminton Milli Sporcumuz Esat Özdemir'in eksikleri vardı. Bu eksikleri sayın Vekilimiz Abdulahat Arvas beye ilettik. Sayın vekilimiz diğer konulara olduğu gibi bu konuyla da yakından ilgilendi. Kardeşimize nakdi bir yardım yaparak, ailesi ve değerli kardeşimizi mutlu etti. Tüm toplumun sevindiği bu davranış karşısında Van Milletvekilimiz Abdulahat Arvas'a teşekkür eder, çalışamalarında üstün başarılar diliyorum. İyiki varsınız! Sizin gibi şahsiyetlerin toplumda çoğalmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Gazeteci ve program sunucusu Ahmet Bayram'da, "Bizde değerli Van Milletvekilimiz Abdulahat beye teşekkür ediyorum. Gençler hepimizindir. Bu davranışların devam etmesi ümidiyle sayın vekilimize teşekkür ediyorum" dedi.

Van Haber | Son Dakika Van Haberleri | Van Hakimiyet Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140