banner279

'Van Markasına ve Kimliğine Bakış Açıları' paneli

"Van Şehrinde Yaşayanların Van Markasına ve Kimliğine Bakış Açıları" konulu panel, bugün gerçekleştirilecek. Düzenlenecek olan panelde; daha önce hazırlanan proje kapsamında Van'ın marka imajı ve marka kimliğinin belirlenmesine yönelik ortaya çıkan sonuçlar tartışılacak. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü tarafından desteklenen 'Van Şehrinin Marka Kimliği ve Marka İmajının Belirlenmesi' başlıklı proje ile yüzyüze ve online tekniği ile yapılan görüşmelerde, Van ile ilgili sorulan sorular ve cevapları, bugün düzenlenecek olan panelde ele alınacak.

'Van Markasına ve Kimliğine Bakış Açıları' paneli
 Konuya ilişkin açıklama yapan YYÜ Fen Fakültesi İstatistik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sanem Şehribanoğlu, “Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü tarafından desteklenen 'Van Şehrinin Marka Kimliği ve Marka İmajının Belirlenmesi' başlıklı proje ile şehrin markasının temel iki öğesi olan şehrin marka imajı ve marka kimliğinin belirlenmesi amaçlanmıştır. Proje kapsamında şehirde yaşayanların Van’ın imajı ve kimliğine ilişkin algıları değerlendirilerek 'şehrin markasının ne olması gerektiği' yönünde görüşleri ele alınmıştır. Bu projenin sonuçlarının ortaya konarak tartışılacağı panelde marka, marka kimliği, marka imajı kavramları ele alınarak marka kent nedir? Marka kent olmanın sosyo-ekonomik etkileri nedir? Van marka kent olabilir mi sorularına cevap aranacaktır.” dedi.

Bugün saat 14.00'te Van Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenecek olan panelde konuşacak olan panelistler şu şekilde açıklandı;

 PANELİSTLER;

Necdet TAKVA -VANTSO Başkanı

Prof.Dr. Reha SAYDAN - YYÜ İİBF Dekanı

Doç.Dr. Faruk ALAEDDİNOĞLU - YYÜ TOİYO Müdürü

Doç.Dr. Menaf TURAN - YYÜ İİBF Kamu Yönetim Bölüm Başkanı.

Panelde, proje sunumunu ise Yrd.Doç.Dr.Sanem Şehribanoğlu, Yrd.Doç.Dr.Emine Cihangir ve Arş.Gör. Fuat Levendoğlu yapacaklar.

Panelin düzenleme kurulu ise şu şekilde;

Yrd.Doç.Dr.Sanem ŞEHRİBANOĞLU – Proje Yürütücüsü

Prof.Dr. Reha SAYDAN – Proje Araştırmacısı

Yrd.Doç.Dr.Emine CİHANGİR – Proje Araştırmacısı

Fuat LEVENDOĞLU – Proje Araştırmacısı.

/ Haber: M.Selim KURTKaynak / Editör: Prestij Haber Merkezi -

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241