banner279

“Van için ortak hareket etmeliyiz“

Van Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (VASİAD) Yönetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde Van Organize Sanayi Bölgesi seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Şemsettin Bozkurt ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bozkurt, amaçlarının Van'ın ekonomisini iyi noktalara getirmek olduğunu belirterek, bu konuda ortak hareket edilmesi gerektiğinden söz etti.

“Van için ortak hareket etmeliyiz“
 Ziyarette, Organize Sanayi Bölgesi'nin Van için çok önemli olduğunun altını çizen VASİAD Yönetim Kurulu Başkanvekili Kutbettin Baştuğ, Organize Sanayi Bölgesi'nin ilin bel kemiği niteliğinde olduğunu vurguladı. Van'ın ekonomisinin gelişmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Baştuğ, Başkan Bozkurt ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.
Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Bozkurt ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Van için, özellikle Van'ın ekonomisini daha ileriye taşımak için, herkesin desteğine ihtiyacımız var. Hepimizin ortak değeri olan Van'ı daha iyiye nasıl taşıyabiliriz düşüncesinde olmalıyız ve bu konuda ortak hareket etmeliyiz." dedi. / Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2015, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241