banner279

Vali Zorluoğlu'ndan, Battal'a veda ziyareti...

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal'a veda ziyaretinde bulundu.

Vali Zorluoğlu'ndan, Battal'a veda ziyareti...
 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Van Valisi Murat Zorluoğlu YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal'ı makamında ziyaret etti. Veda ziyaretinde bulunan Zorluoğlu üniversite ile yakından çalıştıklarını ifade ederek YYÜ'nün Van için önemli bir değer olduğuna dikkat çekti.

    YYÜ'de Van adına önemli çalışmaların yapıldığını kaydeden Zorluoğlu,  " Görev sürem boyunca Rektörümüz Prof. Dr. Peyami Battal ve ekibinin göstermiş olduğu yakın ilgi, işbirliği ve destek konusunda kendilerine teşekkür ederim" dedi.

   Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal ise Vali Zorluoğlu'nun Van için önemli çalışmalara imza attığını belirterek, "Sayın Valimiz Van'da yaptığı hizmetlerle Van halkının takdirini ve gönlünü kazanmış bir valimizdir. Üniversitemize de her anlamda destek sunmuş, yanımızda olmuştur. Van'a yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Van'ın unutmayacağı sayın Valimizin yeni görevinde de başarılara imza atacağına dair inancım tamdır." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140