banner279

Vali Zorluoğlu: Sağlık alanındaki yatırımlar sürüyor

Van Valisi Murat Zorluoğlu, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ni ziyarette yaptığı açıklamada, sağlık alanında Van’daki yatırımların devam ettiğini belirterek, Van’ın sağlık alanında bölgenin merkezi konumunda olduğunu söyledi.

Vali Zorluoğlu: Sağlık alanındaki yatırımlar sürüyor
 Vali Murat Zorluoğlu, Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini ziyaret ederek, yatırımlarla ilgili bilgi aldı.

   Vali Zorluoğlu, Van'da sağlık alanındaki çalışmalardan duyduğu genel memnuniyeti dile getirdi.

   Genel Sekreter Op. Dr. Heybet Semur'dan, il ve ilçelerde devam eden yatırımlar ile sağlık alanındaki yeni yatırımların son durumu hakkında bilgi alan Vali Zorluoğlu, Van’ın sağlık alanında bölgenin merkezi konumunda olduğunu söyledi.

   Vali Zorluoğlu sağlık personeline yönelik konuşmasında; ”Başta Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmak üzere diğer hastaneler fiziki olarak çok iyi durumda. Şu an sağlık alanında devam eden yatırımların tamamlanmasıyla daha da iyi duruma geleceğiz. Bu durum Van’ın sağlık alanında merkez olduğu gerçeğiyle örtüşüyor. Sağlık alanındaki eksiklerin giderilmesi için gerekli desteği vereceğiz. Vatandaşlarımıza birlikte hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

    Daha sonra Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) merkezini ziyaret eden Vali Zorluoğlu, buradan da 112 komuta merkezine geçti.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140