banner279

Vali Taşyapan, şehit aileleriyle yemekte bir araya geldi

Van Valisi İbrahim Taşyapan, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin organizasyonuyla şehit aileleri ve yakınları ile bir araya geldi.

Vali Taşyapan, şehit aileleriyle yemekte bir araya geldi
 Edremit ilçesindeki bir restoranda verilen yemeğe Vali İbrahim Taşyapan'ın yanı sıra; Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Arif Çetin, vali yardımcıları Atif Çiçekli ve Musa Sarı, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici ile kurum amirleri ve çok sayıda şehit yakını katıldı.

    Burada konuşan Van Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Baki; asker, polis ve korucu şehit yakınlarının moral ve motivasyonunu artırmak için düzenledikleri yemek buluşması ile birlik beraberlik örneği de sergilediklerini kaydetti.
      Yemek sonunda şehit yakınlarına hitap eden Vali Taşyapan ise, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin güzel faaliyetlerinde şehit yakınlarıyla bir araya geldiklerini söyledi.

    Davete icabet ettikleri için şehit yakınlarına teşekkür eden Vali Taşyapan, "Şehitlerimizi geri getiremiyoruz ama devletimiz, yakınlarına her türlü desteği sağlamaya devam ediyor. Devletimizin gücü tüm hainlerin hakkından gelecektir. Böylece hızlı büyümesi devam edecektir. Her vesileyle sizlerle beraberiz, yanınızdayız. Allah tüm şehitlerimize rahmet etsin. Dualarımız onlarla" diye konuştu.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2016, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140