banner279

Vali Eşinden aile ziyaretleri…

Vali Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu hanımefendi, İpekyolu ilçemizde aile ziyaretleri gerçekleştirerek, ihtiyaç sahibi ailelerin sorun ve sıkıntılarını yerinde dinledi.

Vali Eşinden aile ziyaretleri…
   İlçenin Karşıyaka Mahallesinde yaşayan Manay ve İzci ailelerini ziyaretinde, ailelerin eğitim çağındaki çocuklarının durumunu soran ve ebeveynlerinden bilgi alan hanımefendi Zorluoğlu, kurum yetkililerinden de dinlediği konularla ilgili gerekli adımların atılmasını istedi.

   Daha sonra Halilağa Mahallesine geçen hanımefendi Zorluoğlu, burada da Güler ailesiyle bir araya gelerek, aile büyüğü Aziz Güler’in sağlık sorunları hakkında detaylı bilgi aldı. 

   Ziyaret ettiği ailelere beraberinde getirdiği gıda ve giyecek yardımlarını da takdim eden Sevcan Zorluoğlu hanımefendinin beraberinde, Vali Yardımcısı Vekili İshak Çınar'ın eşi Funda Çınar, Van Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Selim Elhansu ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı merkez müdürü Erkan Akın ve diğer yetkililer de yer aldı.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2018, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241