banner279

Vali Bilmez, pazar esnafıyla bir araya geldi

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Cevdetpaşa Mahallesinde kurulan semt pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafıyla hasbihal etti.

Vali Bilmez, pazar esnafıyla bir araya geldi

Beraberindeki İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ ve Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Osman Sevinçle birlikte tezgah açan esnaflarla sohbet eden Vali Bilmez, maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarını sık sık hatırlattı.

   Vali Bilmez, pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da pazarın durumu, sebze ve meyve fiyatları, vatandaşların pazardaki memnuniyeti üzerine sohbet etti.

   Vatandaşların talep, şikayet ve sorunlarını da dinleyen Vali Bilmez, sorunların takip edilerek en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını vurguladı.

   Vali Bilmez, kendi tezgahını kuran ve 25 yaşındaki pazarcı Özlem Garip’i ziyaret ederek kolaylıklar diledi. Özlem Garip’i tebrik eden Vali Bilmez, alın teriyle kazanç sağlayan esnafları çok önemsediğini ifade etti.

   Pazarcı esnafı Garip’le hatıra fotoğrafı çeken Vali Bilmez, "Devletimizin ve milletimizin imkanları ile her zaman sizin yanınızdayız. Esnafların pazar yerindeki fiziki alanlarla ilgili ihtiyaçlarının giderilmesi için ilgili birimlerle gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

   Vatandaşlar da denetim yapan Vali Mehmet Emin Bilmez’e teşekkür ederek bu tür denetimlerin sürekli yapılmasını istediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241