banner279

VALİ BİLMEZ, BÜYÜKŞEHİR'İN DEVAM EDEN YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Büyükşehir Belediyesi’nin yapımı süren yatırımlarını yerinde inceledi.

VALİ BİLMEZ, BÜYÜKŞEHİR'İN DEVAM EDEN YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Van Büyükşehir Belediyesi yeni iş sezonunun açılmasıyla birlikte yatırımlarını sürdürdü. Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Emin Bilmez, beraberinde AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, Genel Sekreter Yardımcıları, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yatırımları yerinde inceledi. 

İlk olarak Van-Özalp karayolu üzerinde bulunan Entegre Katı Atık Bertaraf Tesisini ziyaret eden Vali Mehmet Emin Bilmez ve beraberindekiler burada bir süre incelemelerde bulundu. Tesis sayesinde kentin çok önemli bir sorunu olan çöp sorununu ortadan kaldırdıklarını söyleyen Vali Bilmez, projenin ikinci etabında da çalışmaların son hızıyla devam ettiğini anlattı. 
Daha sonra Edremit ilçesindeki Eski Fidanlık Park ve sahil yolunda devam eden çalışmaları takip eden Vali Bilmez ve beraberindekiler proje hakkında yetkililerden bilgi aldı. 
Park alanındaki sosyal donatıları ve yeşil alan çalışmalarını da takip eden heyet daha sonra Elmalı Mahallesine geçerek İpekyolu Caddesine alternatif olacak yol çalışmalarını da takip etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140