banner279

ÜNİVERSİTELİ GENÇLER DOĞRAMACI’YI ZİYARET ETTİ

Gürpınar’da Halk Eğitim Merkezi bünyesinde aldıkları eğitimin ardından üniversiteye yerleşen öğrenciler, Doğramacı’yı ziyaret etti.

ÜNİVERSİTELİ GENÇLER DOĞRAMACI’YI ZİYARET ETTİ
 Haber Merkezi

Van’ın Gürpınar ilçesinde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan ücretsiz kurslardaaldıkları eğitimin ardından üniversiteyi kazanan öğrenciler, Gürpınar Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı’yı ziyaret etti. 

Sezon boyunca ücretsiz verilen kurslardan yararlanan 20 öğrenci, hayalini kurdukları üniversiteye yerleşmeyi başardı. Öğrenciler, Doğramacı’yı ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Doğramacı da öğrencileri tebrik ederek, şunları kaydetti, “Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için ücretsiz hazırlık kursları açtık. Onlar da buradan en iyi şekilde yararlanmaya çalıştılar. Bugün bunun faydasını hep beraber görüyoruz. İlçemizden ülkemizin önemli üniversitelerine öğrenci göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz.  İnşallah ileride çok iyi mevkilere gelecekler. Vatanına ve milletine yararlı gençlerin yetişmesini çok önemsiyoruz. Bu kapsamda gençlerimize eğitimle ilgili her türlü desteği vereceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140