banner279

Üniversitedeki akademik ve idari personeller iftarda buluştu

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, akademik ve idari personelle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Üniversitedeki akademik ve idari personeller iftarda buluştu
 Van YYÜ Şehit Polis Halil Hamuryen Yemekhanesi'nde verilen iftar yemeğine üniversite personeli aileleriyle  birlikte katıldı.

   Çok sayıda personelin katıldığı iftar yemeği öncesinde konuşan YYÜ Rektörü Prof.Dr. Peyami Battal, mübarek Ramazan ayında ülke olarak birlik ve beraberliğe her zamandan daha çok ihtiyaç olduğunu söyledi.

    Rektör Battal,"Bu mübarek ay vesilesiyle tekrar sizinle bir arada olup iftar yapmak beni mutlu etti. Her şeyden önce ülkemizde birlik ve beraberliğimizi bu mübarek ay vesilesiyle daha da güçlendirmeliyiz.Biz üniversite olarak  büyük bir aileyiz. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz daim olur. Ramazan ayının tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum" diye konuştu.

   İftara YYÜ Rektör Battal'ın eşi Sahibe Battal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Demirel, Prof. Dr. Ahmet Kazankaya, Genel Sekreter Prof. Dr. Yusuf Uzun, dekanlar, yüksek okul müdürleri ile akademik ve idari personel katıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241