banner279

Üniversite personeline ‘İş Kontrolü Farkındalığı’ semineri…

Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde (YYÜ) “Kamu İdarecileri İçin İş Kontrolü Farkındalığı’ semineri gerçekleştirildi. Seminerde konuşan YYÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Faik Öner seminerin önemine dikkat çekerek, “Üniversitemiz personeli için çok faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.

Üniversite personeline ‘İş Kontrolü Farkındalığı’ semineri…
 YYÜ Prof. Dr. Cengiz Andiç Kültür Merkezi’nde idarecilere yönelik “Kamu İdarecileri İçin İş Kontrolü Farkındalığı Semineri” verildi. Seminerin açılış konuşmasını yapan YYÜ Strateji Geliştirme Daire Başkanı Dursun Özdemir katılımcılara seminer hakkında bilgiler vererek bu seminerle üniversitede yapılan işlerin verimliliğinin daha da artacağına dikkat çekti.

    Özdemir’in ardından konuşan YYÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Fayik Öner bir hafta sürecek seminerde üniversitede görev yapan idarecilere iş farkındalığı konusunda seminer verileceğini ifade ederek, “Bu seminerin üniversitemiz personeli için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Semineri verecek uzman arkadaşımız konuyla ilgili çok faydalı bilgiler verecek. Yoğun bir katılımın olduğu bu toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

    Uzman Nail Şengün’ün verdiği seminere YYÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Yusuf Uzun, üniversitede görev yapan daire başkanları, şube müdürleri, araştırma ve uygulama merkez müdürleri, birim amirleri katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241