banner279

Uluslararası Haber Görüntüleri Ödül Töreni BYEGM’de yapılacak

22'inci ZOOM Uluslararası Haber Görüntüleri Ödül Töreni Başbakanlık Basın - Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünde (BYEGM) yapılacak.

Uluslararası Haber Görüntüleri Ödül Töreni BYEGM’de yapılacak

BYEGM Basın, Kültür ve Sanat Merkezi, Türkiye Haber Kameramanları Derneği'nin 22’ncisini düzenlediği ve her yıl hem ulusal hem uluslararası medya temsilcilerinden büyük ilgi gören Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması'nın ödül törenine ev sahipliği yapacak.

Basın mensuplarının çabasını ödüllendirmenin yanında dünyanın her bir noktasındaki en sıcak gelişmeleri yakından takip eden Türk gazeteciler aracılığı ile Türkiye'nin uluslararası arenada tanınırlığının artmasına katkı sağlamayı hedefleyen Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması’na bu yıl başvuran 115 eserden 23’ü ödüle layık görüldü.

Haberlerde imzası bulunan muhabir ve kameramanlar, BYEGM Basın, Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılacak tören ile ödüllerini alacak. Türkiye'nin yanı sıra Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan ve Suudi'den yarışmaya katılan ve ödüle layık görülen haberler için toplam 9 kategori bulunuyor.

15 Temmuz darbe girişimini tüm dünyaya, tek bir detayı bile atlamadan aktarmaya çalışan ve bunun için canlarını ortaya koyan basın mensuplarına 5 ayrı kategoride ödül verilecek.

 

Habercilere ödüllerinin takdim edileceği 22’nci Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması ödül töreni 11 Ağustos 2017'de gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140