banner279

Tuşba'da Proje bilgilendirme toplantısı...

Tuşba ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından projelerden sorumlu Okul Müdür Yardımcıları ve öğretmenlere yönelik 2017-2018 yılı Proje bilgilendirme programı düzenlendi.

Tuşba'da Proje bilgilendirme toplantısı...
  Hüseyin Çelik kız Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenen proje bilgilendirme toplantısına Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Şube Müdürü Zakir Taşkın, Tuşba proje koordinatörü Yıldıray Tuncay, okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı.
    Düzenlenen toplantının açılışında slayt sunumu eşliğinde projeler ile ilgili  verilen bilgilerin ardından konuşma yapan Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, "Malumunuz bilindiği üzere çağımız projeler çağıdır ve içinizde bu konuda çok iyi projeler çıkaracak arkadaşlarımın da olduğunu biliyorum. Okullarımızın projeler konusunda imkânları yeterli ve projeler konusunda daha faal ve sinerjik olmanızı bekleriz. Dönem başında yine bilgilendirme toplantıları yapmıştık. Okullarımızdaki öğrencilerimize kendi öz evlatlarımız gibi davranmamız lazım ve bu tür projelere yönlendirmemiz lazım. TÜBİTAK 12. Ortaokullar arası projeleri, 49. Liseler arsı projeleri, bilim fuarları, Erasmus proje türleri, e twinning projeleri, ulusal ajans projeleri, Bakanlık Valilik Kaymakamlık İl Milli Eğitim tarafından yapılan projelerimiz ve benzeri birçok projelerimiz var bu projeleri yaparak daha mutlu, sağlıklı ve başarılı bireylerin yetişmesi sağlanabilir. Akademik, Sosyal, Sportif ve Kültürel faaliyetlerde başarılar gösteren Okullarımız kutlar bol projeli günler dilerim." ifadelerini kullandı.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2017, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241