banner279

Tuşba Belediyesine ziyaret

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe'ye 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Tuşba Belediyesine ziyaret
Van Kahvaltısı Guinness Dünya Rekoru’ organizasyonu için dün akşam saatlerinde Van’da gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Hüseyin Çelik ve Van Valisi Aydın Nezih Doğan, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundalar.

Bakan Yılmaz ve beraberindekileri Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe ve Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan ile Tuşba Belediyesi Meclis Üyeleri tarafından karşılandı.

Projelerini hayata geçirilmesi için Bakan Yılmaz’dan destek isteyen Özgökçe, seçimlerden sonra halkla kurduğu diyalog hakkında bilgi verdi.

Bakan Yılmaz, hem Tuşba’da hem de Gevaş’ta çok iyi çalışmaların yapılacağına inandığını kaydetti. Belediyeciliğin sadece plan ve projeleri hayata geçirmekle olacak iş olmadığının altını çizen Bakan Yılmaz, mutlaka vatandaşlarla iç içe olmaları gerektiğini ve vatandaşlarla gönül bağı kurmaları gerektiğini vurguladı.

Özgökçe’nin hazırladığı projeleri de inceleyen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, tüm projeleri hayata geçirilmesi için gereken her türlü desteği vereceğini kaydetti.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından Bakan Yılmaz, Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Çelik, Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan ve Tuşba Belediye Meclis Üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektikten sonra belediyeden ayrıldılar.(Hacı Yılmaz-İLKHA)

Bakan Yılmaz ve Çelik'ten Tuşba Belediyesi'ne Ziyaret

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2014, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140