banner279

TUŞBA BELEDİYESİ, ‘HAYATLAR DEĞİŞİYOR TÜRKİYE GELİŞİYOR’ FUARINA KATILDI

Van’ın Tuşba Belediyesi, ‘Hayatlar Değişiyor Türkiye Gelişiyor’ fuarına TUŞMEK Projesi ile katıldı.

TUŞBA BELEDİYESİ, ‘HAYATLAR DEĞİŞİYOR TÜRKİYE GELİŞİYOR’ FUARINA KATILDI

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye tarafından finanse edilen İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı çerçevesinde Türkiye’nin sadece 33 ilinde yürütülen 80 hibe projesine ait çıktıların sergilendiği “Hayatlar Değişiyor, Türkiye Gelişiyor 2. Proje” fuarına Van’dan Tuşba Belediyesi TUŞMEK projesi ile katıldı. 

Türkiye Cumhuriyeti ve AB tarafından finanse edilen, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığınca geliştirilen İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı çerçevesinde 33 ilde yürütülen 80 hibe projesinin çıktılarının yer aldığı fuar oldukça yoğun ilgi görüyor.

 AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Cristian Berger, heyeti ile Tuşba Belediyesinin standını ziyaret etti. AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Berger’in heyeti ile yaptığı ziyaret dâhilinde Tuşba Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Gül Ebinç ile Proje Koordinatörü Ümit Şalem, TUŞMEK projesi kapsamında belediye başkanlığının yaptığı çalışmalar ve neticeleri hakkında bilgi verdi. 


Vanolay/HaberMerkezi
TUŞBA BELEDİYESİ, ‘HAYATLAR DEĞİŞİYOR TÜRKİYE GELİŞİYOR’ FUARINA KATILDI

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140