banner279

TUŞBA BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR ÖZGÖKÇE’DEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ KARASLAN’A ZİYARET

Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, Türk Polis Teşkilatı’nın 169. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Mehmet Karaaslan’ı makamında ziyaret etti.

TUŞBA BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR ÖZGÖKÇE’DEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ KARASLAN’A ZİYARET

 
İl Emniyet Müdürü Karaaslan’ı İskele Caddesi üzerinde bulunan Polisevi’ndeki makamında ziyaret eden Doç. Dr. Özgökçe, Türk Polis Teşkilatı’nın 169. yıldönümünü kutlayarak başarılar diledi. Kendisinin de belediye başkanı olması münasebetiyle bundan sonra Tuşba halkının huzur ve güveni için üzerlerine düşeni yapacaklarını kaydeden Doç. Dr. Özgökçe, “Toplumumuzun huzur ve güven ortamında yaşamasını sağlayan, Emniyet Teşkilatımızın 169. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum. Yasalar çerçevesinde, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda bizler de üzerimize düşen ne varsa yerine getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Emniyet Müdürü Karaaslan ise yapılan ziyarette duyduğun memnuniyeti dile getirerek, Özgökçe ve beraberinde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Van İl Başkanı Abdullah Aras’a teşekkür etti.

Bu arada Tuşba İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Özgür Özdamar da Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe’yi makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.


Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2014, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241