banner279

Türkmenoğlu: Mitinge coşkulu katılım bizleri sevindirdi!

Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Van mitingine coşkulu bir katılım gösteren Vanlılara teşekkür etti.

Türkmenoğlu: Mitinge coşkulu katılım bizleri sevindirdi!
  İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, "Başkale'den, Erciş’e kadar tüm ilçelerimizden mitinge akın akın gelen on binlerce vatandaşımız 16 yıldır olduğu gibi yine milletin adamı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha bağrına basmış, 24 Haziran’da Van’ın Güçlü Türkiye için devam diyeceğini herkese göstermiştir” dedi.

   Başkan Türkmenoğlu konuşmasının devamında ise; Van'ın 2 ay içerisinde 2 Cumhurbaşkanı 1 Başbakan ağırladığını her seferinde de kendisine yakışanı yaptığını ifade ederek,  "İlk günkü aşkla çıktığımız bu yürüyüş, 24 Haziran’dan sonra daha da güçlenerek yoluna devam edecektir. Halkımız 24 Haziran’da ‘Güçlü Meclis, Güçlü hükümet, Güçlü Türkiye’ diyerek Türkiye’nin 2023’e emin adımlarla yürümesini ve şahlanışını sürdürmesini destekleyecektir" belirtti.

   Açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakanlar ve vekillere de teşekkür eden Türkmenoğlu, “19 Haziran Salı günü Beşyol meydanında düzenlen Van mitingine katılımları ile bizleri onurlandıran AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Bakanlarımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Önceki dönemler ve Mevcut Milletvekillerimize katılımlarından ötürü teşekkür ediyorum. Ayrıca miting gününün haftalar öncesinden yoğun bir hazırlık çalışması içerisine giren tüm teşkilat mensuplarıma, kapı kapı dolaşarak halkımızı mitinge davet eden Kadın Kollarımıza, sokakları Türk bayrağımız ve AK Parti bayrakları ile süsleyen azimli gençlerimize, Belediye Başkanlarımıza, Belediye meclis üyelerimize, miting günü güvenliğimizi sağlayan tüm emniyet mensuplarına, sağlık çalışanlarına, basın mensuplarına saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum"dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241