banner279

Türkmenoğlu: Kış döneminde de verimli çalışmalarımızı sürdüreceğiz

Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, teşkilat olarak yaz döneminde güzel ve verimli çalışmalar ortaya koyduklarını söyleyerek, aynı çalışmaları kış döneminde de gerçekleştirmeye gayret göstereceklerini ifade etti.

Türkmenoğlu: Kış döneminde de verimli çalışmalarımızı sürdüreceğiz

      Ak Parti’nin İl Danışma Meclis Toplantısı’nda konuşan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, yapılan çalışmalara değindi.
Toplumun tüm kesimleri ile bir araya gelme konusunda çalıştıklarını anlatan İl Başkanı Türkmenoğlu, “Toplumun tüm kesimleri ile bir araya gelme konusundaki hassasiyetimizin en önemli göstergesi de ilimizde bulunan oda ve STK’larımızı sık sık ziyaretlerimizdir. Oda temsilcileri ve STK’larımıza yönelik ziyaretlerimiz esnasında bizlere ışık tutacak görüş alışverişinde bulunulmuş, partimizin 2023 hedefleri doğrultusunda öneriler alınarak teşkilatımızın ilgili organlarına aktarılmıştır. Ayrıca, ilimizde bulunan kurum ve kuruluşlarımız, yaz programlarımız kapsamında ziyaret edilerek yapılan ve yapılacak yatırımlar konusunda brifingler alınmış, bu toplantılarda toplumun talep ve beklentileri aktarılmış, yapılacak olan projelerle ilgili fikir telâkisinde bulunulmuştur” ifadelerini kullandı.


          Kış döneminde de verimli çalışmalar ortaya koymaya gayret edeceklerinin altını çizen Türkmenoğlu, “Oldukça verimli geçen yaz dönemi çalışmalarımızı, kış döneminde de ortaya koyacağız. Bu arada kış dönemi çalışmalarımız içerisinde teşkilatlarımızın tamamını sürece dahil ederek ana kademe, ilçe kadın ve gençlik kongrelerimizi yapmak istiyoruz. Bu kongrelerimizde düsturumuz, birleştirmek, bütünleştirmek, bir araya getirerek daha güçlü teşkilatlarla partimizi 2023 hedeflerine taşımaktır” diye konuştu.
Partilerinin kurumsal kimliğine sadık kalarak çalıştıklarını anlatan Türkmenoğlu, “Partimizin kurumsal kimliğine sadık kalarak, tüzüğümüzün gösterdiği ışık doğrultusunda, iyi bir görev sorumluluğu bilinci içerisinde halkımızın her katmanına ulaşma gayreti içerisinde olduk. Yaz döneminde ilçelerimize bağlı mahalle temsilcilerimizi, muhtarlarımızı, teşkilât mensuplarımızı bir araya getirerek milletvekillerimiz ve kurum yöneticilerimizle buluşturduk. Bu kapsamda 13 ilçemizde 684 mahalle başkanımız, muhtarlarımız ve yüzlerce teşkilât mensubumuzla istişare yapma imkânını oluşturduk. Sorun ve sıkıntıların birinci elden muhataplarına ulaştırılmasını sağladık. Üstlenmiş olduğumuz bu köprü görevi misyonumuzu başarılı bir şekilde yerine getirdiğimizi aldığımız olumlu tepkilerle görmekteyiz” dedi.

 
          Söz konusu toplantıda Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer de ilçede yapılan çalışmaları anlattı.
Toplantıya; Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve Abdulahat Arvas ile belediye başkanları, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, Gençlik Kolları Başkanı Kadir Özbilge ile partililer katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241