banner259

Türkmenoğlu, gençlerle sahur yaptı

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, İl SKM tarafından düzenlenen program çerçevesinde, il ve İlçe Gençlik Kolları ile Sahur programında bir araya geldi.

Türkmenoğlu, gençlerle sahur yaptı
 Yoğun geçen iftarlar ile birlikte Sahur programlarına da ağırlık veren AK Parti Van İl teşkilatı 24 Haziran Seçimleri çalışmalarına İl ve İlçe Gençlik Kolları üyeleri ile düzenlenen Sahur programıyla devam etti.      İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nun yanı sıra İl Seçim İşleri Başkanı Eyüp Acar, İl Gençlik Kolları Başkanı Kadir Özbilge ve İl Yönetim Kurulu üyeleri’nin katılımları ile gerçekleşen ‘Gençlerle Sahur’ programına gençlerin ilgisi yoğun oldu.     Düzenlenen programda yapılan sahurun ardından İl Gençlik Kolları Başkanı Kadir Özbilge İl Seçim İşleri Başkanı Eyüp Acar birer selamlama konuşması yaparak, sahur programına katılım sağlayan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’na teşekkür etti.  Daha sonra Konuşan AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu,  ülkenin ve vatandaşların kaderinin gençlerin elinde olduğunu belirterek, bunu en iyi şekilde değerlendirmeleri gerektiğini söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere çok büyük önem verdiğini ifade eden Başkan Türkmenoğlu, Türkiye’nin her yerinden olduğu gibi Van’da da  gençlerin aday adaylığı hususunda partisine taleplerinin yoğun olmasının kendilerini mutlu ettiğini vurguladı.

AK Parti'nin gençler ile büyüyen ve Türkiye için çalışan bir parti olduğunu belirten Başkan Türkmenoğlu, buluşmaların devam edeceğini de sözlerine ekledi

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner247

banner140

banner255

banner141