banner279

Türk Telekom'dan Fen Lisesi Öğrencilerine Destek

Türk Telekom, Van Türk Telekom Fen Lisesi'nin başarılı üç öğrencisine burs desteği verirken, okulda da spor gereçleri dağıttı.

Türk Telekom'dan Fen Lisesi Öğrencilerine Destek
Türkiye'ye Değer" çatısı altında çok sayıda kurumsal sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Türk Telekom, bu kapsamda VanTürk Telekom Fen Lisesi'nin başarılı üç öğrencisine burs desteği verirken, okulda da spor gereçleri dağıttı.

Geleceğe yatırım yapma anlayışıyla "Türkiye'ye Değer" kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile Türk Telekom Okulları'nı inşa ettiren Türk Telekom, başarılı öğrencilere de burs desteği sunuyor. 2011-2012 eğitim öğretim yılında başlattığı burs uygulamasıyla Türk Telekom Okulları'nda eğitim gören başarılı öğrencilere burs veren Türk Telekom, bu desteğini 2012-2013 eğitim öğretim yılında da sürdürüyor. Bu kapsamda VanTürk Telekom Fen Lisesi'nde okuyan üç başarılı öğrenciye burs yardımında bulunan Türk Telekom, okula ayrıca forma, eşofman, futbol, basketbol ve voleybol topu gibi spor gereçleri yardımında da bulundu. Türk TelekomVan İl Müdürü Abdülselam Kılıç, Türk TelekomVan İl Müdürlüğü olarak, şirketlerinin iyi bir kurumsal vatandaş olma vizyonuyla gerçekleştirdiği bu projede rol almaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Kılıç, "SürmeneVanTürk Telekom Fen Lisesi'nde başarılı öğrencilerimize sunduğumuz burs olanağıyla onların geleceğine yatırım yaptığımıza inanıyoruz. Okulumuz için gerçekleştirdiğimiz spor gereçleri dağıtımıyla da yarının sporcularını şimdiden desteklemeyi amaçlıyoruz" dedi. - Van

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140