banner279

Turizm Bakanı gelemiyor, Ekonomi Bakanı yarın Van'da

Van'a gelerek, turizm sezonu startını buradan vermesi beklenen Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un, yurt dışı programı nedeniyle Van'a gelemeyeceği öğrenildi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ise yarın Van'a gelerek Vodafone Van Çağrı Merkezi'nin açılış programına katılacak.

Turizm Bakanı gelemiyor, Ekonomi Bakanı yarın Van'da
 

Daha önce Bakan Kurtulmuş'un katılımı ile turizm sezonu startının Van'dan verileceği belirtilmiş ve bu durum özellikle turizmciler açısından heyecan yaratmıştı. Ancak edinilen bilgilere göre, Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un yurt dışı ziyareti nedeniyle Van'a gelemeyeceği öğrenildi.

 

EKONOMİ BAKANI ZEYBEKÇİ YARIN VAN'A GELİYOR
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, yarın Van'a geliyor. Bakan Zeybekçi, 11.'si Van'da açılacak olan Vodafone Çağrı Merkezi'nin açılış programına katılacak.
Programa Bakan Zeybekçi'nin yanı sıra, Vali Murat Zorluoğlu, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Ergun, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Üyesi Hasan Süel ve CMC Türkiye Müdürü Aytaç Aydın da katılması bekleniyor. Haber: Umut Tarhan

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280