banner279

TOKİ sakinlerine bireysel kombi müjdesi...

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, bu yıl doğalgaz kullanımına geçecek olan TOKİ konutlarının bireysel kombi kullanmalarının da karara bağlandığı müjdesini verdi.

TOKİ sakinlerine bireysel kombi müjdesi...
https://www.teknicservis.com/wp-content/uploads/2018/07/kombi-300x225.jpg
 
Edremit İlçesinde bulunan TOKİ konutlarına doğalgaz verilmesi için tüm çalışmalar aralıksız sürerken, gaz akışının ise bireysel kombi şeklinde olmasına karar verildi.

    Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli’nin girişimleri sonucu doğalgaza kavuşan toplu konutların bulunduğu TOKİ’lere bireysel kombi kullanmaları müjdesini Başkan Çiçekli sosyal medya hesabında duyurdu.

     İlçeye doğalgazın ilçemize planlanandan 2 yıl önce getirmenin memnuniyetini yaşadıklarını ifade eden Başkan Çiçekli, “Bir yandan doğalgaz altyapı çalışmaları devam ederken, öte yandan bozulan yollarımızın onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Doğalgazın bireysel kombi olması için talepte bulunmanız üzerine konuyu takip edeceğimi ve elimden geleni yapacağımı ifade etmiştim. Alınan karar ile doğalgaz bağlantısı yapılan ve yapılacak olan Yeni TOKİ (Erenkent) ve Kiracılar TOKİ (Esentepe) mahallelerimize bireysel kombi bağlanması kararlaştırılmıştır. Eski TOKİ (Memursen) mahallemizde ise herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Memursen TOKİ’nin de bireysel kombiye geçmesi için TOKİ Başkanlığından izin istenmiş olup takibi yapılmaktadır. Edremit’te görev yaptığımız süreçte size mahcup olmamak için elimizden geleni yaptık” dedi

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241