banner279

Ticaret Odaları Seçimleri Mart`ta Yapılacak

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, uygulamaya konulacak olan bir uygulamadan dolayı 2012`de yapılanmayan Ticaret Odaları ve Borsaların seçimlerinin Mart 2013`te yapılacağını ve kendisinin de aday olacağını açıkladı.

Ticaret Odaları Seçimleri Mart`ta Yapılacak
VATSO Toplantı salonunda düzenlenen bir basın toplantısında konuşan VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, Ticaret Odaları ve Borsaların seçimlerinin Mart 2013`te yapılacağını ve kendisinin de aday olacağını açıkladı.

Van Ticaret ve Sanayi Odası`nda seçimlerin 2012 yılında yapılması gerektiğini belirten VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, "Ancak yeni bir sistem uygulamaya geçiyor. Bu sistemle her firmanın bir kodu olacak ve tüm işlemler bu kod üzerinden gerçekleştirilecek. Avrupa`da 15 yıldır uygulanan sistem artık Türkiye`de de uygulamaya geçecek" dedi.

Bu çalışmalardan dolayı seçimlerin ertelendiğini ifade eden Nadiroğlu, "2013 yılının Mart ayında seçimlerin yapılması planlanıyor. 14 yıldan bu yana VATSO` da bulunuyorum ve 2013 yılında yapılacak olan seçimlerde aday olacağımı açıklıyorum. Bu konuda da önümüzdeki günlerde ekibimizle birlikte çalışmalarımıza başlayacağız" şeklinde konuştu. (Murat Dalgın-İLKHA)

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2012, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140