banner279

Temizlik Sektörü Oskarları sahiplerini buldu.

DOĞUNUN İNCİSİ VAN BİR OSCAR ÖDÜL GELDİ RIDVAN AKTAŞ

Temizlik Sektörü Oskarları sahiplerini buldu.
 4.Cleaner Magazine endüstriyel temizlik sektörü başarı ödülleri görkemli bir ödül töreniyle sahiplerini buldu. Türkiye genelini kapsayan ödül töreninde 52 dalda ödüller verildi.Ülke genelinden çok sayıda davetlinin katılımıyla her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ödül töreni İstanbul Şişli Grand Cevahir Otel`in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

Ödül Töreni düzenleme komitesi ( Jüri ) başkanlığını Hoted Alanya onursal başkanı ve başdanışmanı Hakan Halit Yeni’nin yaptığı gecede Antalya’ya ve Alanya’ ya ikişer ödül birden geldi. Organizasyon sorumlusu Ömer Karaşehirli’nin sunuculuğunu yaptığı gecenin açılış konuşmasını CM basın yayıncılık yönetim kurulu başkanı Hakkı Korkmaz yaptı.

Korkmaz, davete icabet eden ve destek verip, katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Komite başkanı Hakan Halit Yeni gecenin önemini belirten bir konuşma yaptı.

Yeni, konuşmasına Türk Turizminin temelinin ilk atıldığı yerin Alanya olduğuna dikkat çekerek, turizmin başkenti Antalya’dan ve turizmin incisi Cennet şehir Alanya’dan selam olsun diye başladı. Temizlik sektörünün,  konaklama iş merkezleri ve hastaneler gibi birçok başlık altında varlığını sürdürdüğünü, aynı zamanda sağlıklı yaşamın korunmasında önemli bir rol üstlendiğini söyledi.

Yeni, ödül töreniyle ilgili konuşmasına şöyle devam etti:

‘’ Turizmci olmam ve hijyen müdürlüğü yapıyor olmam dolayısıyla, böylesine anlamlı bir gecenin komite başkanlığını yapmaktan büyük onur duyduğumu özellikle ifade etmek isterim.Yarışmanın amacı endüstriyel temizlik sektörünün, hijyensanitasyon, makine, ekipman, kimya, kağıt gibi konularında toplumun duyarlılığını ve farkındalığını arttırmakla beraber, insan ve çevre sağlığı konularında, sektörle ilgili başarılı çalışmalara imza atan gerçek ve tüzel kişileri ödüllendirmektir.

Endüstriyel temizlik sektörünün, sürdürülebilir gelişimi ve kalkınması doğrultusunda, sektörde birlik beraberliğin geliştirilmesi, pekiştirilmesi adına gerçekleştirilen bu gecenin geleneksel hale gelmesinden memnuniyet duyuyorum. Sayın Hakkı korkmaz ve Ana sponsor Mis Grup başta olmak üzere emeği geçen katkı sağlayan herkesi kutluyorum’’ dedi.

ANTALYA VE ALANYA’ YA 4 ÖDÜL BİRDEN GELDİ

“Yılın en temiz belediyesi ödülü” Antalya Büyükşehir Belediyesi, “Yılın Turizm Gazetesi” ödülü HABERTURİZM  sahibi eğitmen,yazar ve Otel Yöneticisi Turizmci Turgay Genç, “Yılın şefi” Alanya Altın Kepçe Aşçılar derneği başkanı Nail Özden, “Yılın Housekeeperı “ Alanya Long Beach Hotel HK Müdürü Fatma Saylar’a verildi.

Yeni’nin önderliğinde açılan ve geceye tam kadro katılan housekeepıng derneklerinin başkanlarına onur ödülü takdim edildi.

Renkli görüntülere sahne olan geceye ülkenin dört bir yanından gelen Housekeeping dernekleri adeta damgasını vurdu.

Hoted Alanya, Marmaris Mahed, Fethiye Fekhed,  Van Dahed, İstanbul Hedd, gibi Housekeeping derneklerinin yönetim kurulu başkanları, Tarık Saylar, Pınar Kalkan Çamlar, Gülsüm Ayar Yılmaz, Rıdvan Aktaş ve Musa Yurdakul’ a onur ödülü takdim edildi. İnnovasyon ödülü yine konaklama sektörüne gitti. Konak Otel Koordinatörü Hüseyin Aslan’a verildi.

Gece, Hakkı Korkmaz, Hakan Halit Yeni ve Ömer Karaşehirli’nin teşekkür konuşmasıyla sona erdi. 


Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2015, 23:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
HANDE PEK
HANDE PEK - 3 yıl Önce

RIDVAN BEY SİZİ TEBRİK EDİYORUM İMKANSIZLIKLARA RAĞMEN VANIMIZI TEMSİL EDİYOSUNUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM BİR VANLI OLARAK

SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280